Camelot'un Lordlar? ve Leydileri,

Lanetli Yaylar Teselli ?ehrinde yeterince Kâse Fragman? ve Hayaletlere Özgü B?çaklar biraraya getirilerek toplanabilir. K??lalar?n? *11'e yükselt ve bu güçlü ruhlar?n y?k?c? güçlerinin kilidini aç.

?u andan itibaren (20.06.2015 @ 08:00 UTC), özel Lanetli Yaylar Maratonunda yer alabilir ve Yuvarlak Kulede fantastik ödüllerle de?i? toku? edilebilecek ?an B?çaklar? toplayabilirsin. Ne kadar çok ?an B?ça?? toplarsan o kadar iyi ödüller elde edeceksin.

Etkinlikler ?imdi ba?l?yor ve 29 Haziran'da sona erecek. Yuvarlak Kule de?i? toku?lar? etkinlik sona erdikten sonra 24 saat devam edecek ve geriye kalan tüm ?an K?l?çlar? de?i? toku?lar sona erdikten 24 saat sonra oyuncunun envanterinden silinecek.

Lanetli Yaylar E?itim Maratonu - Ödüller

Hayalet Fatihi:
Bu sand?k a?a??dakilerden birini içerir: Bir Sezon 4, ?övalye VEYA Pendragon Cephanelik Sand??? AYRICA Usta Çekiç (Sv12) VEYA Büyük Parlak Yakut VEYA 200.000 K3, K4, K5 VEYA K6 Birlikleri AYRICA 10 Alt?n Kahraman Madalyas? AYRICA bir Canilik VEYA Demir Tulum AYRICA 3 T?ls?m Tozu Paketi AYRICA bir Bak?r, Demir, Gümü? VEYA Alt?n EXP T?ls?m?.

Hayalet Kahraman
Bu sand?k a?a??dakilerden birini içerir: Sezon 4 Cephanelik Sand???, ?övalye Cephanelik Sand???, Büyük Pürüzsüz Yakut, Emperyal E?itim (*Sv10), ?lahi E?itim (*Sv5) AYRICA a?a??dakilerden biri: Usta Çekiç 11, bir Büyük Parlak Yakut, 50.000 K3, K4, K5 VEYA K6 Birlikleri AYRICA a?a??dakilerden biri: 5 Alt?n Kahraman Madalyas?, Canilik, Demir Deri, T?ls?m Tozu Paketi AYRICA a?a??dakilerden biri: bir Bak?r, Demir, Bronz, Gümü? VEYA Alt?n EXP T?ls?m?.

Hayalet ?övalye
Bu sand?k a?a??dakilerden birini içeriyor: bir ?övalye Cephanelik Sand??? VEYA 30.000 K3, K4, K5 VEYA K6 birlikleri AYRICA 5 Alt?n Kahraman Madalyas?, Kan Öfkesi, Demir Tulum VEYA T?ls?m Tozu Paketi AYRICA bir Bak?r, Demir, Bronz, Gümü? VEYA Alt?n EXP T?ls?m?.

Hayalet Sava?ç?
Bu sand?k a?a??dakilerden birini içerir: 10.000 K3, K4, K5 VEYA K6 birlikleri, 3 Alt?n Kahraman Madalyas?, bir Kan Öfkesi VEYA bir Demir Deri AYRICA bir T?ls?m Tozu Paketi, bir Bak?r, Demir, Bronz, Gümü? VEYA Alt?n EXP T?ls?m?.

?yi ?anslar!