Results 1 to 4 of 4

Thread: hesab?m silindi

Noob_5TS68BB
    Guest

hesab?m silindi

Telefonumdan oyun silindi yeniden yükledim tekrar girdi?imde ise oyun silinmi?ti hesab?ma giri? yapt?m ba?tan ba?latt? beni acil ne yapabilirim.

Noob_592TDLP
    Guest

Saygideger ejderhanin mirascilari ekibine

Saygideger ejderhanin mirascilari yöneticileri
    Benim oynamis oldugum Dragon of Atlantis oyunumu istemeyerekten silindi oyundaki adi ertugrul idi sehir ismi osmanlidevleti idi galiba yada osmanlitorunu emindegilim bulundugum ittifakin ismi Redbilek di galiba ittifakta ki puanim ( 477,539,926 )idi galiba Lv 52 idim bunu bana geri yüklerseniz sevinirm Sagilarmla cok tesekürler iyi oyunlar

Noob_5X22NF5
    Guest

Yardimm

Hesabim silindi bana yardimci olabilirmisiz adim oyunda mujde ressu deyim ittifk olarak nolr bana yardimci oln ya tekrar yukledigimde oyun gitmis bastan basladi ben bu oyunu nerdeyse 7 aydir oynuyorum bi anda gitmesi koydu yardmvi olun lutfen

Moderator Veteran Guardian
    Quote Originally Posted by Noob_5X22NF5 View Post
    Hesabim silindi bana yardimci olabilirmisiz adim oyunda mujde ressu deyim ittifk olarak nolr bana yardimci oln ya tekrar yukledigimde oyun gitmis bastan basladi ben bu oyunu nerdeyse 7 aydir oynuyorum bi anda gitmesi koydu yardmvi olun lutfen
    Hesabınıza ulaşamıyorsanız, hesabınıza ilişkin mumkun olan en fazla bilgi ile birlikte muşteri hizmetlerine bir e-posta gondermenizi oneriyoruz. E-posta:doacs@gaeamobile.com
    Last edited by Ceridwen; 02-14-2019 at 05:41 AM. Reason: special characters

Tags for this Thread